Niedziela, 23 kwietnia 2017
email:
swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter

ROK 2007/2008 Nasze osiągnięcia

2008-03-29

1. Igrzyska Młodzieży Miast Granicznych - bieg na 40 m:
    - II m - Szymon Biernat (chłopcy)
    - V m - Sonia Ryszczuk (dziewczynki)
2. Uliczne Biegi Niepodległości:
    - II m - Szymon Biernat

3. Wojewódzki Konkurs Plastyczny (Honorowy Krwiodawca PCK ):
    - nagroda dla Szymona Biernata
    - dyplom dla przedszkola
    - dyplom dla nauczycielki Elżbiety Sukiennik

4. Halowe Gry i Zabawy Lekkoatletyczne:
    - I m - i puchar dla Przedszkola "PINOKIO"

5. Konkurs Plastyczny "Co słonko widziało zimą..."
    - I m - Małgosia Kopczyk ( kat. 3-4 latki )
    - III m - Zuzia Surawska ( kat. 3-4 latki )

    - wyróżnienie -Julka Tuchajska ( kat. 5-6 latki ) i Dominika Jakubowska ( kat. 5-6 latki )

6. Festiwal Piosenki Religijnej:
    - II m - Sonia Ryszczuk
    - III m - Grzegorz Jaworski


7. "Bezpieczna zerówka" - eliminacje powiatowe:
     - III m - zespół w składzie: Grzegorz Kosmala, Szymon Biernat i Grzegorz Jaworski

8. Konkurs Plastyczny "Złota Paleta" pt. "Przez czarodziejskie szkiełko"
    - I m - Dominika Jakubowska ( kat. 6-latki)
    -II m - Małgorzata Kopczyk ( kat.4-latki)

9. Przegląd Wiersza Ekologicznego "Ptasie Trele" pt. "W krainie roślin"
    - II m - Kacper żełudok ( kat. 5-6 latki)

10.Festiwal piosenki Przedszkolnej "Rozśpiewana Jarzębinka"
    - III m -Kinga Stupienko ( kat. 3-latki)
  
 

ROK 2012/2013 Nasze osiągnięcia

2014-12-17

Hania Szubert

III miejsce Konkurs plastyczny „Anioły”

Jakub Korbanek

II miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Co słonko widziało…”

Zuzanna Rękawiecka

I miejsce Gminny Konkurs plastyczny „Jak Pinokio został Sportowcem”

Lena Tańczak

II miejsce Festiwal piosenki „Rozśpiewana Jarzębinka

Anna Janiszewska

Wyróżnienie Konkurs plastyczny „Złota paleta”

Maja Skibińska

II miejsce Konkurs plastyczny „Noc świętojańska”

Toska Alejew

wyróżnienie Konkurs plastyczny „Noc świętojańska”

Ania Kielar

wyróżnienie Konkurs plastyczny „Zamki, zameczki nie tylko z bajeczki”

Bartek Łysiak, Szymno Czaja

I Miejsce w zawodach sportowych – mecze piłkarskie we Frankfurcie

Patryk Stolarek Przemek Dzyga

Fabian Lelokas

ROK 2008/2009 Nasze osiągnięcia

2008-11-08

1. Uliczne Biegi Niepodległościowe
    -  I m    - Martyna Tomiak (dziewczynki)
    -  IV m - Kacper Horbacz (chłopcy)
    -  V m  - Jakub Gansewski (chłopcy)
2.Konkurs Plastyczny "Co słonko widziało..."
    I m - Kinga Stupieńko ( kat. 4-latki )
   II m - Michalina Mikołajczyk ( kat. 6-latki )

ROK 2009/2010 Nasze osiagnięcia

2010-10-18

-         Andrzej Uwarkin – wyróżnienie – ZNP Konkurs plastyczny „Wekujemy jesień”

-          Małgorzata Kopczyk – II miejsce wojewódzki Konkurs plastyczny „Co słonko widziało...w podwodnym świecie


-         Kamila Witczak - II miejsce wojewódzki Konkurs plastyczny „Co słonko widziało… w podwodnym świecie”,

-         Konga Stupienko - II miejsce wojewódzki Konkurs plastyczny „Co słonko widziało…w podwodnym świecie”,

-         Klaudia Grzesik – wyróżnienie – Konkurs plastyczny „Zabawy na świeżym powietrzu”,

-         Mateusz Rozłonkowski – nagroda główna w piosence na Festynie Wincentyńskim,

-         Kamila Witczak – III miejsce Festiwal piosenki dziecięcej „Rozśpiewane przedszkole”,

-         Kinga Stupienko - III miejsce Festiwal piosenki dziecięcej „Rozśpiewane przedszkole”,

-         Maja Konberg – II miesjce w Konkursie plastycznym „Złota paleta”,

-         Gabriela Tomczak – złoty medal w zawodach pływackich w PS nr 4 w Słubicach





-       Kamila Witczak - II miejsce wojewódzki Konkurs plastyczny „Co słonko widziało…            na kartce wielkanocnej”,

-       Klaudia Grzesik – I miejsce Festiwal Piosenki Dziecięcej Rozśpiewana Jarzębinka”,

-       Mateusz Rozłonkowski – I miejsce Festiwal Piosenki Dziecięcej Rozśpiewana Jarzębinka”,,

-       Martynka Mierzwiak – II miejsce Festiwal Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewana Jarzębinka”,

-       Kacper Banaś – II miejsce w Konkursie plastycznym „Złota paleta”,

-       Weronika Bąkowska - II miejsce w Konkursie plastycznym „Złota paleta”

ROK 2011/2012 Nasze osiągnięcia

2014-12-17

Klaudia Grzesik

I miejsce Konkurs recytatorski Ptasie trele

Zuzanna Jędro

I miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Co słonko widziało…”

Wyróżnienie Konkurs plastyczny „Wiem co jem”

Laura Orczykowska

III miejsce Festiwal piosenki „Rozśpiewana Jarzębinka”

Hanna Golik

I miejsce Festiwal piosenki „Rozśpiewana Jarzębinka

Wiktoria Prokopowicz

Wyróżnienie Konkurs plastyczny „Wiem co jem”

Maja Skibińska

II miejsce Konkurs plastyczny „Wiem co jem”

Klaudia Gancarz

II miejsce Konkurs plastyczny „Wiem co jem”

Weronika Bąkowska

I miejsce Konkurs plastyczny „Noc świętojańska”

Natalia Sobieralska

wyróżnienie Konkurs plastyczny „Noc świętojańska

ROK 2013/2014 NASZE OSIĄGNIĘCIA.

2015-07-23

Ania Janiszewska - I miejsce w konkursie plastycznym " Złota paleta",
 
Lena Tańczak - I miejsce " Biegi Niepodległościowe",

Wiktoria Wiłkoć- II miejsce konkurs plastyczny w Górzycy " Anioły",

Olivier Mieczkowski- I miejsce " Biegi Niepodległościowe",

Adam Gondeck - srebrne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym " Skrzydlaci przyjaciele",

Ania Gierszewska - II miejsce konkurs plastyczny " Baśniolandia w świecie smoków",

Maja Skibińska- wyróżnienie konkurs plastyczny " Noc Świętojańska",

Olivier Mieczkowski, Beniamin Mieczkowski, Kuba Łysiak, Mateusz Kręgiel, Dorian Piechowiak, Igor Wiewiórski, - I miejsce " piłka nożna we Frankfurcie - jedyna polska drużyna na 12",

Emilka Machukowska - I miejsce na festiwalu piosenki przedszkolnej " Rozśpiewana jarzębinka",

Paulina Czupryniak - III miejsce w konkursie plastycznym " Złota paleta",

ROK 2014/2015 NASZE OSIĄGNIĘCIA.

2015-07-24

Nadia Dusza - II miejsce Wojewódzki konkurs plastyczny " Co Słonko widziało",

Toska Alejew - I miejsce konkurs plastyczny w Górzycy " W świecie aniołów",

Maria Grochoła - II miejsce konkurs plastyczny w Górzycy " W świecie aniołów",

Zuzia Iwaszkiewicz - III miejsce konkurs plastyczny w Górzycy " W świecie aniołów",

Wiktor Korecki - I miejsce konkurs plastyczny " Baśniolandia kraina moich marzeń",

Zuzanna Jędro - I miejsce konkurs plastyczny " Baśniolandia kraina moich marzeń",

Nikola Andruszewicz - III miejsce konkurs plastyczny Urzędu Marszałkowskiego
" Świąteczna kartka",

Matylda Lubecka - praca nagrodzona konkurs plastyczny - Biłaystok " Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy",

Zuzanna Kuczyńska i Zuzanna Jędro - dwa wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym " Tradycje wielkanocne w Płocku",

Aleksandra Walczak - I miejsce w konkursie plastycznym " Słubice moje piękne miasto",

Nataniel Nowak - II miejsce w konkursie plastycznym " Słubice moje piękne miasto",

Stanisław Rapcewicz - III miejsce w konkursie plastycznym " Słubice moje piękne miasto",

Kaja Rekret oraz Nadia Dusza - dwa wyróżnienienia w konkursie plastycznym " Podróż na skrzydłach motyla",

Maria Grochoła
- II miejsce w konkursie plastycznym " Noc świętojańska", 

Nela Adamowicz - III miejsce w konkursie plastycznym " Noc świętojańska",

Helena Pilarska, Julka Chrzyńska, Emilka Machukowska
- trzy I miejsca na festiwalu piosenki przedszkolnej " Rozśpiewana jarzębinka",

Matylda Lubecka - I miejsce biegi pod hasłem " Wolność jest w naturze",

Szymon Pysiak - II miejsce biegi pod hasłem " Wolność jest w naturze",