Środa, 26 czerwca 2019
email:
swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter

Szczypiornistki SP 1 Słubice tylko i aż 9 w Polsce !!!

2019-06-07

W dniach 30.05.2019 – 02.05.2019 odbył się w Głuchołazach krajowy finał Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do walki o tytuł mistrza Polski przystąpiło 16 zespołów w kategorii chłopców oraz 14 drużyn w kategorii dziewcząt. W kategorii chłopców województwo lubuskie reprezentowała drużyna SP 14 z Zielonej Góry, a w kategorii dziewcząt  SP 1 Słubice. Chłopcy z Zielonej Góry uplasowali się na 15 miejscu w kraju.

Osiągnięcia Sportowe

2019-04-09

W rozgrywkach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży dziewczęta po zwycięstwach w Turnieju Powiatowym i rejonowym awansowały do finału wojewódzkiego. W rozgrywkach chłopców nasza drużyna w rozgrywkach rejonowych zajęła III miejsce i nie awansowała do finałów.

Laureaci Konkursów Przedmiotowych

2019-04-09

W dniu 3 kwietnia 2019 roku8 o godzinie 11.00 w Auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie uczniów naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursów przedmiotowych województwa lubuskiego. Podczas uroczystości laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach w tym roku tytuł laureata uzyskali Hanna Puchalska  z języka angielskiego oraz Bartosz Łyskanowski z matematyki. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący naszych laureatów pani Monika Michałczak - Iwaszkiewicz oraz pani Beata Krupowicz. Zaświadczenia, listy gratulacyjne oraz nagrody wreczyli laureatom i ich opiekunom Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa.

Konkurs Mali Patrioci

2018-11-08

W dniu 07.11.2018 r. w klasach I - III odbył się konkurs MALI PATRIOCI. Uczestniczyło w nim 17 dzieci.Wszyscy odpowiadali na pytania dotyczące historii naszej Ojczyzny. I miejsce zajął Antoni Woldański-Moszczuk. II miejsce przypadło Tobiaszowi Dubackiemu a trzecie Maksymilianowi Czyżewskiemu. Zwycięzcy otrzymali nagrody.Gratulujemy !!!

Konkurs Wiedzy o Odzyskaniu Niepodległości.

2018-10-24

Dnia 12.10.2018 roku nasi uczniowie uczestniczyli w Konkursie Wiedzy O Niepodległości w kategorii szkoły podstawowe. I miejsce zdobył uczeń klasy VIII a BARTEK ŁYSKANOWSKI a III uczeń klasy VIII c KAMIL WOJCIECHOWSKI. Serdecznie gratulujemy !

wyniki konkursu " Kangur Matematyczny 2018"

2018-05-18

WYNIKI KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

Ogłoszono wyniki tegorocznego konkursu matematycznego „Kangur”. Sześcioro uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienia. W kategorii „Maluch”: Dominik Dubacki  – kl. IIIa, Anna Grudzień – kl. IIIb, Maja Cieślak – kl. IIId, Hanna Marciniak – kl. IVa. W kategorii „Beniamin”: Hanna Samelska – kl. Va i kategorii „Kadet”: Bartosz Łyskanowski – kl. VIIa.        Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolny koordynator konkursu: Anna Jurkowska.

Konkurs językowo - plastyczny " My holidays - postcard"

2018-05-18

Konkurs językowo - plastyczny " My holidays - postcard" - konkurs odbył się na przełomie lutego oraz marca 2018r. Konkurs zorganizowały A. Cegielnik i T. Uwarkin. WYNIKI : Klasy 1 - 3: 1. Blanka Ickiewicz - 3d 2. Franciszek Wilk - 1a 3. Zuzanna Kostrzewska 3b Klasy 4 - 7: 1. Emilia Kusz - 4a 2. Julia Przymęcka - 4b & Tomasz Szorec 4b 3. Iza Matusiak- 5a &Natalia Jasiniak

WYNIKI KONKURSU „ALFIK MATEMATYCZNY 2017”

2018-01-17

WYNIKI KONKURSU  „ALFIK MATEMATYCZNY 2017”

                      W dniu 22 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Słubicach odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny”. W konkursie wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników, w tym 1030 uczniów szkół podstawowych woj. lubuskiego. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 52 uczniów, z których najlepsze wyniki osiągnęli:

1. Izabella Matusiak – najlepszy wynik klas piątych, 11 miejsce w woj. lubuskim;

2. Maksymilian Czyżewski –  najlepszy wynik klas drugich,12 miejsce w woj.  

    lubuskim;

3. Hanna Samelska  – 16 miejsce w woj. lubuskim;

4. Bartosz Łyskanowski – najlepszy wynik klas siódmych, 17 miejsce w woj.    

    lubuskim;

5. Bartosz Utnik – najlepszy wynik klas szóstych, 36 miejsce w woj. lubuskim;

6. Tymoteusz Trojan – najlepszy wynik klas trzecich, 74 miejsce w woj. lubuskim;

7. Olga Socha i Melania Urbaniak – najlepsze wyniki klas czwartych, 77 miejsce

    w woj. lubuskim.

Wszyscy uczniowie konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa, a osoby wyróżnione dyplomy uznania.

Gratuluję osiągniętych wyników i życzę sukcesów w kolejnych konkursach.      

 

Koordynator konkursu: Anna Jurkowska                                                         

Wojewódzki Finał Konkursu Pro Arte

2017-05-23

Wojewódzki Finał Konkursu Pro Arte - 18 maja w Żaganiu odbył się Wojewódzki Finał Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE, na którym Emilka Kusz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach wywalczyła sobie tytuł LAUREATA w swojej grupie wiekowej!!!

Na scenie wystąpiła z fragmentem prozy pt. ,,Piaskowy Wilk” Asy Lind.  Skąd pomysł? To ulubiona książka Emilki, którą czyta wraz z siostrą Igą, dlatego wybór był oczywisty.  Jest śmieszna, ale zawiera wiele mądrości  i można mówić udając różne osoby - zdradza Emilka. Trenowała z mamą, panią Elą Gromalą ze szkoły ale w ostatnim etapie skorzystała również z doświadczenia i cennych wskazówek pani Basi Druć. Na konkursie w Żaganiu zgromadzili się najlepsi, wytypowani wcześnie w eliminacjach powiatowych, poziom był bardzo wysoki, emocje ogromne, ale kto zna Emilkę wie, że doskonale się przy tym bawiła.

Wyniki konkursu " Kangur matematyczny" 2017

2017-05-23

Wyniki konkursu " Kangur matematyczny" 2017 -   Ogłoszono wyniki tegorocznego konkursu matematycznego „Kangur”. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Szczególne gratulacje należą się najmłodszym uczestnikom konkursu. W kategorii „Żaczek” (klasy II) aż siedmioro uczniów otrzymało wyróżnienie: Zuzanna Kostrzewska, Gabriela Pawlik, Kinga Iwaszkiewicz, Filip Porchawka, Hubert Sianożęcki, Lena Hubko, Wiktoria Kilińska. Wyróżnienia otrzymali również: Hanna Samelska i Hubert Kupis – w kategorii „Maluch” oraz Bartosz Łyskanowski i Mikołaj Czyżewski – w kategorii „Beniamin”.           Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

archiwum aktualności

1 - 10 / 120 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |