Środa, 26 czerwca 2019
email:
swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter

Dyplom dla Pinokia za Górę Grosza

2019-06-14

Nasze przedszkole otrzymało dyplom za udział w akcji Góra Grosza. Celem zbiórki drobnych monet jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki i ich rodzice są otwarci na pomoc potrzebującym.

W przedszkolu Pinokio promujemy zdrowie!

2019-06-12

Przedszkole Pinokio przystąpiło do projektu Lubuskiego Kuratora Oświaty pn. "Szkoła promująca zdrowie". Nasza placówka została wpisana na listę Lubuskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Na spotkaniu w dniu 5 czerwca 2019 Pani Dyrektor Małgorzata Tomala odebrała zaświadczenie z rąk Pani Ewy Rawy - Lubuskiego Kuratora Oświaty.

"Mikołaj dla Papuasa"

2017-11-05

 Nasze przedszkole bierze udział w akcji - "Mikołaj dla Papuasa".

Włączamy się do akcji "Kup Pan szczotkę"

2017-05-24

Nasze przedszkole włączyło się do akcji "Kup Pan szczotkę". Akcja polega na zbiórce szczoteczek i past do zębów, które przekazane zostaną dzieciom w Afryce.

Nasze przedszkole bierze udział w programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

2017-01-11

Program "Kubusiowi Przyjaciele Natury" to ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli, którego celem jest zachęcenie dzieci do dbania o środowisko naturalne.

Uczestniczymy w programie "Dzieciaki-Mleczaki"

2016-12-20

Przedszkole Pinokio uczestniczy w programie edukacyjno - informacyjnym "Dzieciaki-Mleczaki"

Włączamy się w akcję SZLACHETNA PACZKA

2016-12-05

Nasze Przedszkole bierze udział w akcji Szlachetna Paczka. W tym roku ruszyła 16 edycja akcji, która łączy potrzebujących i tych, którzy chcą pomagać. W przedszkolu, do specjalnie przygotowanego kosza można przekazywać produkty dla potrzebujących - artykuły spożywcze, chemię i przybory szkolne. Akcja trwa do 9 grudnia 2016 r.

Przedszkole Pinokio w akcji GÓRA GROSZA

2016-12-05

Ruszyła XVII edycja akcji Góra Grosza. Również w naszym przedszkolu odbywa się zbiórka groszy, które przeznaczone zostaną na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci. Akcja przeprowadzana jest w dniach 28.11-9.12.2016 i ma na celu również uczyć dzieci empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie.

Znowu ruszyła akcja zbiórki makulatury!

2016-12-05

Od połowy listopada w naszym przedszkolu ponownie ruszyła  zbiórka makulatury. Celem tej akcji jest wdrożenie dzieciom dbałości o środowisko poprzez zbieranie surowców nadających się do recyklingu. Dzieci przynoszą do przedszkola makulaturę zebraną w domu. Za każde przekazanie makulatury dzieci otrzymują znaczek, co mobilizuje je do udziału w akcji.

Ogólnopolski Program Edukacyjny - ZBIERAJ BATERIE!

2016-12-05

Akcja ZBIERAJ BATERIE to ogólnopolski program edukacyjny na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii. Poprzez swoje praktyczne działanie zachęca dzieci do właściwego postępowania z odpadami oraz uczy nawyków przyjaznych środowisku. Wiedząc, jak ważna jest edukacja ekologiczna oraz troska o środowisko, również w tym roku szkolnym 2016/2017 kontynuujemy z naszymi przedszkolakami akcję zbierania baterii do specjalnie oznaczonego pojemnika.

archiwum aktualności

1 - 10 / 18 1 | 2 |